בולרד או עמוד טמון/נשלף הוא עמוד מחסום המתרומם מהקרקע ומיועד למנוע מעבר של כלי רכב.
בולרדים יכולים להיות מותקנים באזורים עירוניים, מסחריים או תעשייתיים לדוגמא: פארקים, מדרחובים, קניונים, סופרמרקטים, היכלי ספורט ובידור, מלונות, בנקים, חברות השכרת רכב, מפעלים, משרדים, בתי חולים, שדות תעופה, מגדלי מגורים, רחבות כיבוי אש, רחבות ספקים ואף בבתים פרטיים.
עופר שערים מייבאת באופן בלעדי את הבולרדים ההידראוליים של חברת FAAC האיטלקית- חברת השערים המובילה בעולם.

בולרדים הידראוליים נחשבים לאיכותיים והאמינים ביותר, יחסית לשיטות הנעה אחרות הקיימות בשוק (בולרדים פניאומטיים ובולרדים חשמליים) שלהם בלאי גבוה יותר.
חברתנו מייבאת בנוסף בולרדים חצי אוטומטיים עם בוכנת גז ובולרדים קבועים, בעלי עיצוב זהה לעמודים ההידראוליים האוטומטיים, כך שניתן להתקין את כל 3 הדגמים באותה התקנה ולקבל חזית אחידה של הפתח.
עמודי הבולרד שונים בגובהם, רוחבם, עובי הדופן שלהם, סוג הפלדה ממנה הם עשויים, מהירות פעולתם בפתיחה ובסגירה, אופן הפעלתם ומספר ההפעלות המומלץ עבורם. העמודים מגיעים בברזל צבוע בתנור או בגימור נירוסטה איכותית. בראש העמודים נוריות לד המאפשרות להבחין בעמודים ממרחק גם בשעות הערב וזמזם המתריע כאשר העמודים בתנועה.
לכל עמוד ניתן להתאים אמצעי פתיחה מגוונים כמו שלט רחוק, לחצן, קורא כרטיסים, מצלמת זיהוי לוחית רישוי (LPR) וכו'. כמו כן קיימת אפשרות נטרול במקרה של הפסקת חשמל. על מנת להקטין את סכנת הפגיעה ברכב ניתן להתקין את אמצעי ההגנה הבאים:

  • גלאי הגנה המונע את עליית העמוד אם רכב נמצא על אחת הלולאות בכביש ופוקד על ירידת העמוד/ים כאשר רכב נכנס ללולאות במהלך עליה.
  • עיניות הגנה (פוטו) המונעות את עליית העמוד אם אדם או רכב חוצה את הקרן שעוברת ביניהן ופוקדות על ירידת העמוד/ים כאשר הקרן נחצית במהלך עליה.
  • מחסום זרוע המותקן בקו העמודים- כאשר מגיע רכב וניתנת פקודת פתיחה- העמודים יורדים ורק בהגיעם לגובה הקרקע המחסום נפתח והרכב רשאי לעבור. רק כשהמחסום יסיים תהליך סגירה מלאה- העמודים יעלו שוב.

לקישור לאתר הבולרדים של FAAC לחץ כאן

לצפיה בתמונות של התקנות מרחבי העולם לחץ כאן

 

קרא עוד.. מזער
youtube video image
youtube video image
youtube video image
youtube video image
youtube video image

פירוט הדגמים

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם