חברת עופר שערים הינה אחת החברות הותיקות בענף של דלתות האוטומטיות ומוצריה הותקנו אצל אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. חברת עופר שערים מייבאת חברות מובילות בעולם ברמות מחיר שונות. החברה מציעה מגוון רחב של דלתות אוטומטיות חשמליות ומנגנונים איכותיים : דלתות הזזה אוטומטיות, דלתות הזזה קורסות, דלתות כנף אוטומטיות, דלתות טלסקופיות, דלתות מסתובבות, דלתות הרמטיות. החברה מייבאת, משווקת ומייצרת את כל סוגי הדלתות בהתאמה אישית לפי צרכי המקום ודרישות המתכנן.

המחלקה של דלתות האוטומטיות בעופר שערים מלווה את הלקוח משלב התכנון הראשוני ומספקת שירותים טכניים נלווים כמו קבלת שרטוטים וייעוץ טכני טלפוני. המחלקה עובדת בצמידות מול אדריכלים, יועצי אלומיניום ואנשי מקצוע אחרים ומבטיחה התקנה, שירות ואחריות מהטובים בענף.
את דלתות עופר שערים ניתן למצוא אצל אלפי לקוחות בכל תחומי הפעילות במשק: בתי חולים כמו תל השומר, אסף הרופא, איכילוב, כרמל, רשתות שיווק כמו שופרסל, חצי חינם, רמי לוי, טיב טעם, עדן טבע מרקט, מרכזי קניות כמו קניון רמת אביב, שבעת הכוכבים, הקניון הגדול, בנקים כמו דיסקונט, מזרחי, אגוד, בתי מלון כמו שרתון, דויד אינטרקונטיננטל, תחנות דלת, אוניברסיטאות, רשתות פארם, רשות שדות התעופה , מפעלים, בנייני משרדים וחברות רבות ומובילות במשק.

קרא עוד.. מזער
להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם