חברת עופר שערים מציעה מגוון פתרונות ייעודיים לבנייני מגורים – הן לחניון הבניין והן לדלת הכניסה של הבניין ולדלת חדר האשפה.

איך בוחרים שער לבניין?
באוקטובר 2006 קבעה מדינת ישראל תקן לשערים חשמליים ולמחסומים חשמליים – תקן ישראלי רשמי ת"י 900 חלק 21.03. התקן שמבוסס על התקן האירופאי עוסק ברמת הפגיעות בבני אדם ומתייחס לאמצעי הבטיחות אשר נועדו לצמצם את האפשרות לפגיעה פיזית. שדרוג שער או החלפת אחת המערכות שבו יחייבו בדיקה של אמצעי ההגנה הקיימים בשער, וכמובן גם בדיקה של התאמת החלק המוחלף לשער הנדון.

טיפים לבחירת שערים חשמליים:
בטיחות – יש לוודא שלשער תו תקן ישראלי רשמי, וכי החברה שמתקינה את השער עומדת אף היא בתקנים הנדרשים. כמו כן יש לוודא כי מותקנים אמצעי ההגנה המתאימים לשער ולסוג הפתח. הנושא חשוב הן לשמירה על גוף ורכוש והן כדי להימנע מתביעות אפשריות של מי שנפגעו משימוש בשער שאינו עומד בתקני הבטיחות. חברות שאין בידן תו תקן מציגות היתר יבוא או בדיקה של המעבדה לחשמל. אלו שני דברים שונים, והמקום שבו ניתן להיווכח אם לחברה יש תו תקן הוא באתר האינטרנט של מכון התקנים הישראלי.
אחריות – רוב החברות מספקות אחריות לשנה על תקינות השער. אי מתן אחריות על שערים חשמליים אמורה לעורר בכם חשד לגבי אמינות החברה המתקינה ואיכות השער.
עמידות מפני פגעי מזג אוויר – לרוב שער חשמלי חשוף לנזקי מזג האוויר. חשוב לוודא שהשער מגיע עטוף בשכבת מגן שמגינה עליו מפני חלודה, וכי החלקים החשמליים מוגנים מפני מים.
שירות של חברת השערים – שירות אחזקה רצוי שיינתן על ידי חברת שערים המומחית בתחום, עם עדיפות לחברה שהתקינה את השער.
למידע על אחזקה של שערים לחץ כאן

להלן נסקור את הפתרונות הנפוצים לחניון הבניין, לדלת הכניסה של הבניין ולחדר האשפה של הבניין:

הפתרונות הנפוצים לחניון הבניין:

  • מחסומים חשמליים
  • שערי כנף
  • שערים מתקפלים מהירים
  • דלתות מהירות מאלומיניום
  • אמצעי הפעלה – שלטים, פתיחה סלולרית ו – LPR

היום כמעט בכל חניון של בית משותף מותקנים מחסום או שער חשמלי, שתפקידם לשמור על מקומות החנייה של דיירי הבניין ולמנוע כניסה לחניון של מי שאינם מורשים.

שער חשמלי לישוב

מחסומים חשמליים
הפתרון הנפוץ ביותר לחניות חיצוניות הינו מחסום חשמלי – מחסום עם זרוע שאורכה הוא בדר"כ כ – 6 מטר והיא עולה ויורדת. המדובר בפתרון זול יחסית עם מהירות פתיחה של שניות בודדות.
חברת עופר שערים אוטומטיים הינה החברה המובילה בתחום המחסומים החשמליים וניתן לצפות באלפי מחסומים חשמליים מבית עופר שערים הפזורים ברחבי הארץ.
חברת עופר שערים אוטומטיים היא בין החברות הבודדות שקיבלה אישור לסימון המחסומים החשמליים שלה בתו תקן ישראלי.

שערי כנף
שערים חשמליים מותקנים בחניות מקורות בהתאם לתנאי השטח ולדרישות הדיירים.
הסוג הנפוץ ביותר בבניינים משותפים הוא שערי כנף – שערים שלהם שתי כנפיים הנפתחות ונסגרות בזמן מעבר כלי רכב. משך הפעולה של פתיחת שערי כנף הוא כ-15–8 שניות, והוא תלוי באורך הכנף. השערים מיוצרים מפלדה מגולוונת וצבועים בקפידה. הם מגיעים בדוגמאות שונות – אטומים או עם פרופילים אנכיים או אופקיים וניתן להזמינם עם דלת מעבר להולכי רגל .
חברת עופר שערים אוטומטיים הינה החברה המובילה בתחום השערים האוטומטיים על כל סוגיהם. החברה, שנחשבת למומחית בתחום שערים לחניה למעלה מ – 40 שנה, מוכרת באיכות מוצריה, באמינותה ובמערך השירות הגדול מסוגו בארץ.
החברה מייצגת את החברות המובילות בעולם ומחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל שערי עופר שערים מסומנים בתו תקן ישראלי.

שערים מתקפלים
תת קטגוריה של שערי כנף היא שערי כנף מתקפלים מהירים – אלו למעשה שערי כנף שבהם כל כנף מורכבת משתי יחידות הנפתחות כאקורדיון בזמן מעבר כלי רכב. שערים אלו מהירים מאוד – משך הפתיחה או הסגירה שלהם ארבע שניות, והם מאפשרים יציאה וכניסה זריזות ומהירות מהחניון.

דלתות מהירות או תריסים מהירים מאלומיניום
פתרון נוסף המועדף על מגדלי מגורים הוא דלתות מהירות בכניסה לחניון. המדובר בדלתות הנגללות כלפי מעלה.  הדלתות עמידות בפני פריצות וונדליזם ומאפשרות אטימה מוחלטת מפני רוחות אבק ורטיבות.

אמצעי הפעלה
אמצעי ההפעלה הנפוץ ביותר הינו שלט רחוק אך בנוסף קיימות גם מערכות מתוחכמות לפתיחת שערים – החל בפתיחה סלולרית (המהווה בדרך כלל פתרון משלים ולא תחליפי לשלטים) וכלה במערכת זיהוי לפי מספר כלי הרכב (LPR).
את שלטי עופר ניתן לתכנת כך שלא יהיו ניתנים לשכפול חיצוני ע"י מי שאינו מורשה.

פתרונות לדלת הבניין:


חברת עופר שערים הינה אחת החברות הוותיקות בענף של דלתות האוטומטיות ומוצריה הותקנו אצל אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.

דלת הזזה אוטומטיות
בשנים האחרונות מותקנות בכניסות ללובי של בניינים רבים דלתות הזזה אוטומטיות.
דלתות אוטומטיות מסוג הזזה הינן דלתות נגררות המורכבות מאגף או זוג אגפים הנעים ע"ג מסילה ובה חבויים מרכיבי המנגנון (מנוע, פיקוד, עגלות תנועה וכד').דלתות אלו מאפשרות כניסה נוחה לבניין, מונעות מצבים של ונדליזם בדלתות רגילות עם ידיות ונותנות מענה למקומות עם רוחות חזקות.

דלתות ציר אוטומטיות
דלתות ציר אוטומטיות אלו דלתות הנפתחות על ציר באמצעות מנגנון אוטומטי המאפשר פתיחה וסגירה מלאה של הדלת ללא מגע יד אדם. דלתות ציר יכולות להיות חד כנפיות או דו כנפיות בהתאם לגודל הפתח ודרישות המבנה.

פתרונות לחדרי אשפה

תריסים
בחדרי אשפה רבים נדרש תריס רפפות פלדה. חברת עופר שרים מציעה מגוון תריסים – תריסים מבודדים ולא מבודדים עם מנועים התואמים את גודל הפתח.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם