חברת עופר שערים מתמחה בייצור שערים בכניסה ליישובים. כל שערי עופר הינם עם תו תקן ישראלי רשמי ומבטיחים מקסימום בטיחות. לחברה מערך השירות הגדול ביותר בתחום ומובטח גב חזק גם לאחר הקנייה.

להלן סוגי שערים נפוצים בכניסה ליישובים:

שער חשמלי לקיבוץ

שערים קונזוליים
שערים קונזוליים הינם השערים הנפוצים ביותר בכניסה ליישובים.
שערים קונזוליים הינם שערים מרחפים באוויר ללא מסילה בקרקע ומיועדים למקומות שבהן הקרקע אינה מפולסת או אינה סלולה. שערים אלו יכולים להיפתח לכיוון אזור נמוך כגון תהום, ואדי וכו'. שערים קונזוליים הינם כבדים במיוחד ומהווים פתרון מושלם למניעת כניסת רכבים ליישובים.
לעופר שערים ניסיון מצטבר של שנים בייצור שערים קונזוליים לכניסה לישובים ולפארקים.  לשערי עופר שערים תו תקן ישראלי ומערכות הגנה מתקדמות למניעת פגיעה בהולכי רגל.
השערים הקונזוליים של עופר שערים מגולוונים וצבועים ומיוצרים על פי שיטה אירופאית ייחודית בה מותקנים הגלגלים בתוך המסילה הנושאת את השער (בשונה מהדגם הקיים בשוק-עם גלגלים חיצוניים וגשר נושא).

קורה קונזולית חשמלית

קורות קונזוליות
קורה קונזולית הינה קורה מרחפת, הנעה קדימה ואחורה באמצעות גלגלים המיצבים אותה ומאפשרים את תנועתה השקטה והחלקה.קורה קונזולית הינה חזקה ומסיבית יותר ממחסומי זרוע ומותקנת במקומות בהם רוצים למנוע התפרצות של כלי רכב או במקומות שמחסומי זרוע אינם נותנים מענה מבחינת החוזק.
הקורה הקונזולית עשויה פלדה כאשר על גב הקורה מותקן פרופיל נוסף מפלדה. הקורה נעה ע"י 2 מערכות גלגלים עם מיסבים מיוחדים המאפשרים תנועה חלקה.

מחסומים חשמליים
מחסום עם זרוע שאורכה הוא בדר"כ כ – 6 מטר והיא עולה ויורדת. המדובר בפתרון זול יחסית עם מהירות פתיחה של שניות בודדות.
חברת עופר שערים אוטומטיים הינה החברה המובילה בתחום המחסומים החשמליים וניתן לצפות באלפי מחסומים חשמליים מבית עופר שערים הפזורים ברחבי הארץ.
חברת עופר שערים אוטומטיים היא בין החברות הבודדות שקיבלה אישור לסימון המחסומים החשמליים שלה בתו תקן ישראלי.

פתיחה סלולרית
מערכות הפתיחה הסלולרית של חברת עופר שערים הינן מהמתקדמות בישראל.
פתיחת השער/מחסום מתבצעת ע"י חיוג למספר טלפון אשר נמצא במערכת ותוך שניות השער נפתח ללא עלות שיחה. החיוג יכול להתבצע מכל מקום בארץ.
המערכת נוחה להפעלה ומתחברת לכל סוגי המחסומים והשערים החשמליים.
ניתן להפעיל את המערכת בנוסף לשלטים הקיימים.

מצלמות LPR
רק בעופר שערים – שירות תחת גג אחד לכל מוצרי החניון והתקנה ע"י צוות מיומן המתמחה הן בשערים והן במצלמות LPR ובבקרות כניסה.
מצלמת LPR הינה מצלמה המזהה את מספר הרישוי של הרכב ומאפשרת כניסה מהירה לחניון או למפעלים או מגדלים משותפים ללא צורך באמצעי הפעלה אחר.
חברת עופר שערים מציעה מצלמות LPR איכותיות ,דיגיטליות בהתאם לדרישות הלקוח . מצלמות עופר שערים ניתנות לשילוב עם אמצעי קצה נוספים כגון : בקרים סלולאריים, מצלמות אבטחה, בקרת כניסה.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם