מצלמה LPR

בעלי חניונים, מכירים בעובדה כי לנהל חניון זה לא עניין פשוט. יש להיות בטוחים, כי רכבים מורשים ייכנסו לחניון ולדעת אם קיימים מקומות פנויים לחניה. אם החניון הוא ציבורי, יש לוודא כי בעלי הרכבים שילמו. מדובר על עבודה שאין לה סוף ועשויה לעלות ביוקר לבעלי החניונים אם לא ינהגו במשנה זהירות. על מנת לנהל נכון את החניונים, יש להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת כמו התקנת מצלמות LPR. מערכות אלה הן אמינות.

אם הגעתם למקום שיש בו שער כגון יישוב או קיבוץ וראיתם כיצד הוא נפתח לאנשים מסוימים ולאחרים לא, מדובר על טכנולוגיית מצלמות LPR.מתחילות בזיהוי של המשתמשים הקבועים בחניון כגון מספר לוחית הרישוי של הרכבים הנכנסים לחניון. במצלמות מותקנים חיישנים שמזהים את לוחיות הרישוי. המצלמות עמידות בפני סנוור מפנסי רכב, מהשמש והן בעלי יכולות זיהוי גבוהות.

יש לציין, כי מצלמות LPR, מצלמות את לוחיות הרישוי גם תחת תנאי מזג אוויר קשים וכן, גם בחושך מוחלט.

יש לציין, כי מצלמות LPR, הינן עצמאיות וניתן למצוא מצלמות אלה במטרה של פתיחת מחסומים. יש להתאים את סוג המצלמה והיכולות שלה, על פי הנתונים והצרכים האישיים של כל לקוח. מומלץ למצוא חברה המתמחה במצלמות אלה, כך שתוכלו להיות בטוחים, כי מדובר במצלמות אבטחה איכותיות המיועדות לרכבים ומניעת כניסת זרים והמתקינים שיגיעו להתקין את המצלמות הללו, הם מתקינים מורשים שיתקינו באופן המקצועי ביותר מצלמות אלה.

יש לציין כי ניהול של כל סוגי החניונים, המתקנים והמחסומים השונים הקיימים ברחבי הארץ, יהיה פשוט יותר, באמצעות מצלמות אלה שהן חיוניות ביותר לבעלי החניונים, לרשויות המקומיות, מועצות ומתקנים סגורים. מדובר על השקעה חד פעמית לטווח הארוך, אשר תשתלם בסופו של דבר, כאשר כל מערך הרכבים הנכנסים ויוצאים מהמקומות שבהם מותקנות המצלמות נתונים תחת בקרה מסודרת.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם