שערי הזזה הינם שערים המותקנים על גבי מסילה, אשר נושאת את משקלם ומעניקה להם יציבות ועמידות.

אלפי שערי הזזה של חברת עופר שערים מותקנים ברחבי הארץ. שערי הזזה של חברת עופר שערים מיוצרים לפי סטנדרטים גבוהים, תוך הקפדה על רמות גימור גבוהות והתאמה אישית ללקוח.

השערים מיוצרים מפלדה מגולוונת וצבועים בקפידה בכל גוון מקטלוגRAL  לאחר ניקוי יסודי. ההתקנה כוללת יציקת חגורת בטון הכוללת מסילת פלדה מפרופיל דבל טי שעליו מולחמת מסילה מפלדה עגולה.

עופר שערים הינה בין החברות היחידות בעלות תו תקן ישראלי וכל שעריה מגיעים עם מערכת בטיחות מלאה  הכוללת תאים פוטו אלקטריים וספי מגן שנועדו למנוע פגיעה בהולכי רגל ומנגנונים לעצירת השער בעת זיהוי כוח המתנגד לפעולתו.

  • מגוון – שערי הזזה אטומים, חצי אטומים או מחוררים, שערי הזזה עם מסילות תחתונות או עליונות, שערי הזזה דו כנפיים או שערי הזזה בשיטת שער גורר שער.
  • מערכות הנעה – מערכות הנעה של החברות המובילות בעולם- מנועים עם חיישנים המאפשרים עצירת השער בעת פגיעה ואפשרות לנטרול מהיר בעת הפסקת חשמל.
  • לוחות פיקוד משוכללים המאפשרים האטות בתחילת וסוף מהלך, הגנה חשמלית במקרה של פגיעה, טיימר לסגירה אוטומטית ואפשרות חיבור למרכזיית כיבוי אש. בשערים כבדים, ממיר תדר המאפשר התנעה והאטה רכה, שליטה על מהירויות פתיחה וסגירה ושמירה על אורך חיי המנוע.
קרא עוד.. מזער
youtube video image
youtube video image
youtube video image
youtube video image
youtube video image
youtube video image
youtube video image
להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם