שער חנייה של עופר שערים

חברת עופר שערים הינה החברה המובילה בתחום השערים האוטומטיים על כל סוגיהם.
החברה, שנחשבת למומחית בתחום למעלה מ – 50 שנה, מוכרת באיכות מוצריה, באמינותה ובמערך השירות הגדול מסוגו בארץ.

החברה מייצגת את החברות המובילות בעולם ועל לקוחותיה נמנים אלפי לקוחות מוסדיים ופרטיים ברחבי הארץ וכל חברות הבנייה המובילות.

לתשומת ליבך: בישראל קיים תו תקן לשערים ת.י. 900 חלק 21.03. חברת עופר שערים אוטומטיים מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר, והיא בין החברות הבודדות שהינה בעלת תקן ישראל רשמי למגוון רחב של שערים לחניה.
בנוסף למערכות ההגנה הרגילות, אפשר למצוא בכל שער לחניה, המוצע על ידי חברת עופר שערים, גם מערכת בטיחות העומדת בדרישות התקן.
על כל שער חניה מותקנים ספי מגן שנועדו למנוע פגיעה בהולכי רגל שנמצאים בסביבת השער בעת תנועתו. פעולת השער מפסיקה מיידית אם קיימת תקלה בספי המגן. כמו כן בהתאם לתקינה, השער ייעצר מיידית כשהוא מזהה כח העולה על 400 ניוטון שמתנגד לפעולתו.

שערים לחניה

חברת עופר שערים מספקת מגוון רחב של שערים חשמליים לחניה, המתאימים לבנייני מגורים, לחניונים ציבוריים, לבתים פרטיים, שער חניה אישי,  שערי חניה למרכזי עסקים, לכניסה לישובים או שער לחניה למפעלי תעשייה. קיימים סוגים שונים של שערים לחניה ושערים לצרכים אחרים, כגון : שער לחניה מסוג כנף, שער חניה מתקפל, שער לחניה מסוג הזזה, שער חניה אישי, שער קונזולי ועוד.
שיטות ההפעלה של השערים הן מגוונות – אפשר לבחור שער חניה המופעל באמצעות שלט רחוק, שער לחניה המופעל ע"י טלפונים מזוהים או שערים לחניה המופעלים בשיטות מתוחכמות כגון – LPR, קוראי כרטיסים, לחצני שומר ועוד.

שערים לחניה ולכניסה של עופר שערים מיוצרים לפי דרישת הלקוח ובהתאמה אישית. השערים מגיעים במגוון צבעים ועיצובים ומותאמים לדרישות השטח, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר בייצור, בתכנון ובהתקנה.
לחברת עופר שערים מערכת ניהול איכות ISO 9000 וכל השערים המיוצרים בחברה עוברים תהליכי בקרה יסודיים.
חברת עופר שערים מבטיחה גב חזק ומקצועי גם לאחר הרכישה והשירות הניתן לאחר הרכישה הוא מן הטובים בענף.
קרא עוד.. מזער
להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם