שערים לבתים פרטיים

שערים לבתים פרטיים הפכו לחשובים ונפוצים בימינו יותר ויותר. אם בעבר חנייה פרטית הייתה מסתכמת בשטח תחום בסימון או בכניסה לבית של הרכב, הרי שהיום בעקבות תופעת פריצות שהראתה עלייה משמעותית ביותר בעשרות השנים האחרונות כמעט בכל בית פרטי ניתן לראות שערים חשמליים החוסמים את הכניסה לרכב ואת היציאה לרכב, באמצעות שער הנפתח ונסגר באמצעות טכנולוגיה חשמלית של מנוף כלפי מעלה,שינוע של השער לצדדים או כמו הצורה האותנטית פתיחה של השער כלפי פנים באמצעות שתי דלתות.

שערים לבתים במגוון סגנונות

החיסרון והכרח בצורך להעמיד שער חשמלי לבית הפך ברבות הימים ובפרט בתקופה האחרונה לעוד אחד מהאלמנטים העיצובים והייחודיים במראה החיצוני של הבית. ניתן לראות כיום מגוון רחב מאוד של שערים לבית – חשמליים, שערים מעץ, שערים מפורזלים מברזל ופלדה, שילוב בין השניים ועוד…

עלויות

העלויות הרבות של שערים חשמליים, הפכה את השער החשמלי היוקרתי לסמל סטאטוס וסימון של יוקרת הבית והיכולת של בני הבית להשקיע ממון רב בעיצוב הבית, שכן עיצוב ייחודי יכול לעלות עשרות אלפי שקלים ולעומת זאת שער חשמלי פשוט מאלומיניום עולה אלפי שקלים בודדים.

שערים לבית פרטי של עופר

כשאתם בוחרים חברה המספקת שירותי התקנה ומכירה של שערים חשמליים לבית, בדקו היטב את הניסיון ואת המוניטין שלהם בתחום.

אם אתם מחפשים מוצר שיחזיק לכם לאורך שנים ולא יתקע אתכם מחוץ לבית או יותר גרוע בתוך הבית יותר מידי פעמים בגלל בעיות במנוע, התקנה לא נכונה או התאמת שער שאינו מתאים למבנה המקום עליכם לדרוש ולראות תיק עבודות, לקבל המלצות ולפנות אל חברות מומחיות בתחומם בלבד ולא לכל אחד שמבטיח לעשות לכם מחיר.

זכרו המחיר הזול יכול לעלות לכם ביוקר הרבה מאוד פעמים ולכן מומלץ שלא לבחור בחברה רק בגלל המחיר.

אז כמו שאמרנו בהתחלה, שערים חשמליים מותקנים הרבה פעמים מחוסר ברירה, אך הברירה יכולה בסוף להיות יתרון עיצובי גדול.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם