חברות רבות מייצרות שערים חשמליים. רצוי לבדוק היטב איזה שער מתאים לדרישות הספציפיות של הלקוח. האם השער מיועד לפתח של מפעל,כניסה ליישוב או לחניית בית פרטי. בהתאם לכך ניתן להחליט איזה סוג שער יהיה הנכון ביותר:שער כנף לסוגיו,שער הזזה, שערים קונזוליים ועוד.
שערים חשמליים מגיעים כאמור במגוון אפשרויות. רצוי לבדוק את האופציות השונות ולהתאים שער העונה על דרישות הלקוח והשטח.
לדוגמא: שער כנף הוא שער הנע על ציר ונפתח מהאמצע כלפי פנים או חוץ.שערים אלו משאירים פתח נקי ללא מסילות על הקרקע ומותאמים לפי גודל הכניסה וצרכי הלקוח. שער כנף יכול להגיע במגוון אפשרויות ביניהן:שער כנף חד כנפי,שער כנף דו כנפי , שער כנף דו כנפי כפול , שער כנף מתקפל , שער כנף מתקפל ועוד. שערים יכולים להגיע בסגנונות עיצובים שונים ביניהם: שערים אטומים , שערים עם חלוקות פנימיות או בדוגמאות רשת מעוצבות.הם יכולים להגיע עם פשפש להולכי רגל. אל תתפשרו על איכות. דאגו לדרוש שער העשוי מפלדה מגולוונת הצבוע בקפידה.שערים חשמליים מופעלים בעזרת מנועים.שערים כבדים הדורשים עבודה מאומצת לרוב יגיעו עם מנועים הידראוליים. שערים קלים יותר הדורשים מספר פתיחות מועטות יחסית יותקנו מנועים אלקטרו מכניים.בחרו חברה המייצרת שערים חשמליים איכותיים בהם מותקנות מערכות הנעה מחברות מובילות בעולם הכוללות:לוח פיקוד,מקלט רדיו,טיימר ואפשרות ניטרול מהיר בעת הפסקת חשמל.
שערי הזזה הם שערים המותקנים על מסילה הנושאת את משקלם ומעניקה להם יציבות ועמידות. ישנם שערי הזזה אוטומטיים, דלתות אוטומטיות מחוררים עם חלוקות פנימיות בדגמים שונים.ישנם שערי הזזה עם מסילות תחתונות או עליונות,שערי הזזה דו כנפייים או בשיטת שער גורר שער.
בניגוד לשער הזזה, שערים קונזוליים מרחפים באוויר ללא מסילה על הקרקע המותקנים במקומות בהם הקרקע לא מפולסת או לא סלולה.אלו שערים כבדים המונעים כניסת רכבים במבני ציבור,בנייני מגורים ויישובים . שערים קונזוליים בנויים על פי שיטה ייחודית המפחיתה משמעותית את חיכוך השער בנסיעתו ושומרת על אריכות חייו.
פרופילים מגולוונים וקורה תחתונה עשויה פלדה מיוחדת וכן מערכות גלגלים קדמיים ואחוריים תורמים למבנה חזק ויציב של שער חשמלי מסוג זה,מפחיתים חיכוך ומאריכים את חייו. כשמתכוונים לרכוש שער חשמלי, חשוב לפנות לחברה גדולה, אמינה ומנוסה שמאחוריה פרויקטים רבים בתחום שערים חשמליים ולה תו תקן ישראלי ובינלאומי המבטיחים שרכשתם את הטוב ביותר.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם