הדלתות המהירות הופכות יותר ויותר לסטנדרט נדרש בכל מפעל, בכניסה לחניון או לכל מבנה תעשייתי, כשהמטרה של היצרנים היא לשפר ביצועים, מהירות, חיסכון ובטיחות מעל לכל. דלתות מהירות מתאימות בין היתר למפעלים שבהם יש חדרי קירור לחיסכון בבזבוז חשמל, לחדרים נקיים כדי לשפר את רמת הסטריליות כשמולן אנו מוצאים דלתות מהירות שקופות או אטומות, דלתות עם אפשרות אוורור העשויות מלוחות מנוקבים ועוד. השלבים עשויים לרוב מתכת והחלקים השקופים עשוים חומרים כמו פוליקרבונט או PVC משוריין.

יתרונות הפתיחה המהירה
הפתיחה והסגירה המהירה של דלתות אלה מתאימה לכל מפעל תעשייתי שכן אין צורך בהמתנה במעבר של מלגזות ומטענים, מהירות הפתיחה חוסכת בזבוז חשמל בכניסה לחדרי קירור, ובמפעלים נקיים מהירות הפתיחה תורמת באופן משמעותי לשמירה על טמפרטורה, לחות ובידוד. דלת הנפתחת במהירות של 2 שניות היא שיפור משמעותי, חשוב וחיוני למפעלים בכלל ולמפעלים נקיים בפרט. הן מתאימות למפעלי מזון ולתעשיית התרופות. כפועל יוצא מתכונות אלה מתקבל חיסכון בחשמל, בהוצאות מיזוג אויר, בשמירה על נקיון, במניעה של כניסת ציפורים ואבק ובזרימה משופרת של העבודה. בכניסה לחניונים נחסך באופן משמעותי ביותר זמן ההמתנה מחוץ לדלת ובכניסה. כן ניתן להתקין דלתות אטומות מבחינה אקוסטית.

מנגנוני הבטיחות
מנגנוני הבטיחות של דלתות מהירות יכולים לפעול על ידי עצירה מיידית ברגע שנוצר מגע, או באמצעות מנגנוני בקרה בדלת עצמה, בעיניות ובפס תחתון במעבר, שבאמצעותם הדלת נעצרת לפני שנוצר מגע. את הדלת ניתן לפתוח באמצעים שונים כמו שלט הנמצא בידיו של נהג המלגזה או בעל המנוי בחניון, על ידי כפתור ידני, על ידי קוד במכשיר הסלולרי, או על ידי לולאת השראה. מנגנוני האבטחה של דלתות מהירות כוללות גם שינוי כיוון מהיר במקרה של רכב שמשנה כיוון נסיעה בפתאומיות או כשרכב נוסף מנסה לעבור דרכה גם כשהיא בשלב סגירה. הדלת משנה כיוון ונפתחת במהירות. היתרונות הרבים של הדלתות המהירות, והאפשרות להתאים אותן לצרכים שונים ומגוונים, מסבירים את הדרישה ההולכת וגוברת שלהן למפעלים בארץ ובחו"ל.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם