פיתוח של דלתות מהירות מצריך התאמה לדרישות טכנולוגיות שונות כדי לאפשר מהירות, בטיחות מירבית, פעולה שקטה וחיסכון בחשמל. דלת מהירה , או כפי שיש הקוראים לה, תריס מתרומם, היא פיתוח טכנולוגי חדשני של דלת מתרוממת רגילה שאנו מוצאים במפעלים, בכניסה לחניונים, בפתח מוסך, בכניסה למחסנים, כאשר הכניסה למקום היא באמצעות כלי רכב, מלגזות, מטענים מונעים וכדומה. הדלתות המהירות מאפשרות סגירה מקיפה ואיכותית בתוספת אלמנטים יחודיים הנדרשים בהתאם לאופי המקום.

התאמה אישית של הדלת
הפעלה של דלת מהירה היא על ידי מנוע חשמלי תלת פאזי, והפתיחה שלה מותאמת לצרכים הספציפיים של כל מפעל, חניון או מוסך, והיא יכולה להיעשות על יד שלט, מכשיר טלפון נייד עם קוד, כפתור ידני או במקרה של הפסקת חשמל ניתן לפתוח את הדלת באופן ידני. את השלבים המרכיבים את התריס הנגלל ניתן לגוון על ידי שלבים אטומים, שלבים שקופים מחומרים כמו פוליקרבונט וכן שלבים בצורה רשת לצורך איוורור ומעבר קול. את השלבים השקופים ניתן למזג בכל מקום לאורך הדלת כשההעדפה היא בגובה העיניים. כמו כן אפשר לתכנן דלת שקופה לגמרי. מהירות הפתיחה של הדלת ניתנת גם היא לכיוון לפי הצורך.

חיסכון בחשמל והתייעלות העבודה
דלת מהירה משפרת את זרימת העבודה במפעלים ובכך מייעלת את התפוקה. כך למשל מפעיל המלגזה יכול לפתוח את הדלת באמצעות השלט ולהמשיך בנסיעה חלקה ללא המתנה לדלת מתרוממת רגילה שנפתחת באיטיות. כדוגמה לדלת מהירה המותאמת לצרכי הלקוח, אפשר להתקין דלת מהירה בכניסה לחדר קירור. דלת זו, שתהיה כמובן גם אטומה, מונעת בזבוז חשמל שנגרם בדלתות איטיות רגיליות שכן זמן הפתיחה והסגירה הוא 4-5 שניות בתוספת הזמן שלוקח למלגזה או למטען לעבור דרכה ולא יותר. כך שמבחינת יעילות המפעל מושג חיסכון בזמן, בכסף ובשעות עבודה.

בטיחות מעל לכל
ישנם מפעלים המייצרים דלתות מהירות בארץ או אחרים המייבאים אותן מחו"ל ומתקינים אותן בארץ. היתרונות הנוספים של התקנת דלת מהירה הוא שאפשר להתאים את המידות שלהן לפי הצורך הן מבחינת הרוחב והן מבחינת הגובה. הן מותאמות לכל מפעל, מטבח תעשייתי, האנגרים, מוסכים, כניסה לחניונים וכאמור במעברים בתוך המפעל. ברכישת דלת מהירה יש להקפיד על בטיחות בעיקר בנושא של עצירה מיידית במקרה של מכשול כמו אדם או רכב שעובר תחתן.

להפניה לייעוץ ולרכישה
השאר פרטים
וניצור עמך קשר בהקדם